O nas
 

Blue Band to zespół muzyczny z Augustowa i okolic. Zalążek powstania zespołu datuje się na lata 90-te. Zespół nie od razu funkcjonował pod aktualną nazwą. Muzycy wchodzący w jego skład zdobywali przez ostatnich kilkanaście lat doświadczenie muzyczne i estradowe, pracując w takich grupach muzycznych, jak m.in. „Takt”, czy „Eldorado”. Ostateczne „połączenie” i przyjęcie nazwy Blue Band miało miejsce w roku 2008. Zespół występuje w składzie czteroosobowym.

Wraz z oprawą muzyczną oferujemy także prowadzenie wodzirejskie obsługiwanych imprez. Bierzemy udział w corocznych ogólnopolskich warsztatach wodzirejów wesel i zabaw bezalkoholowych.

Nasza wokalistka posiada doświadczenie w obsłudze wokalnej mszy świętej.. Chętnie zatem uświetni moment zaślubin swoim głosem.

W swojej pracy wykorzystujemy nowy, profesjonalny sprzęt. Dzięki bardzo dobremu nagłośnieniu jesteśmy w stanie nagłośnić największe sale balowe, a nawet niewielki plener. Dysponujemy także efektywnym sprzętem oświetleniowym.

Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny. Daje nam to dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych. Dajemy klientom możliwość wyboru repertuaru danej imprezy, spośród utworów znajdujących się w naszym stałym repertuarze, jak również – po wcześniejszym uzgodnieniu – utworów spoza naszego stałego repertuaru.

Wystawiamy faktury.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.


Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z zespołem  kliknij
Projected by aqa.pl.All Rights Reserved