Skład zespołu
 

Zespół w pełnym składzie tworzą cztery osoby tj. dwaj wokaliści
obsługujący instrumenty klawiszowe (w tym akordeon), skrzypaczka oraz wokalistka.

Kinga

Najmłodsza członkini zespołu. Skończyła Szkołę muzyczną pierwszego stopnia na skrzypcach i dalej kształci się w tym kierunku. Gra w kwartecie smyczkowym i kapeli zespołu ludowego. Swoją oprawą muzyczną uświetnia też uroczystości ślubne. Jej pasją jest również śpiewanie

Sandra

Wokalistka. Aktualnie studentka na kierunku wokalistyka. Od zawsze jej pasją było śpiewanie. Już w dzieciństwie działała artystycznie zasilając składy grup muzycznych działających na terenie Augustowa i Białegostoku. Poza śpiewaniem interesuje się również tańcem i aktorstwem.

Grzegorz

Wokalista, klawiszowiec. Wykształcenie muzyczne. Bogaty repertuar wokalny. Historia jego pracy na estradzie sięga początku lat 90-tych, gdzie jako młody wokalista w 1991r. wraz z zespołem harcerskim „Watra” zdobył pierwsze miejsce na ogólnopolskim festiwalu piosenki harcerskiej „Szałamaja”.

Krzysztof

Wokalista, klawiszowiec, akordeonista. Wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe. Wykształcenie muzyczne. Wodzirej zespołu. Uczestnik corocznych ogólnopolskich warsztatów wodzirejów wesel i zabaw bezalkoholowych.

 

Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z zespołem  kliknij
Projected by aqa.pl.All Rights Reserved