Scenariusz imprezy

 W przypadku obsługi przyjęcia weselnego naszą pracę rozpoczynamy od wyprowadzenia z domu Pana Młodego przy dźwiękach akordeonu i tamburyna. Następnie towarzyszymy z muzyką w domu Panny młodej. Po odegraniu odjeżdżającej Parze młodej marsza weselnego udajemy się na salę, w której ma się odbyć przyjęcie.  
   Przyjeżdżających na miejsce zabawy gości witamy w rytmie marsza weselnego. Po oficjalnym przywitaniu wznosimy toast śpiewając parze młodej sto lat, po czym zapraszamy wszystkich do stołu weselnego. Po posiłku zapraszamy wszystkich do wspólnego biesiadowania i śpiewania przy stole z akordeonem. Następnie zapraszamy na salę taneczną, wykonując uzgodniony wcześniej pierwszy taniec. W między czasie zabawę uświetniamy różnego rodzaju zabawami (pociągiem, zabawą w kółeczkach i tym podobnymi), ponadto w przerwach, kiedy goście „nabiorą już pewności siebie” ponownie oferujemy wspólne biesiadowanie przy stole. O godzinie „0” rozpoczynamy oczepiny. Scenariusz oczepin staramy się raczej utrzymać w tajemnicy jako „niespodziankę”. Odstępujemy od tego jedynie na życzenie klientów. Po oczepinach podziękowania rodzicom, krojenie tortu i dalsza zabawa, aż do piania koguta …
    Przedstawiony scenariusz to oczywiście jedynie propozycja i w zależności od życzenia klienta może on być modyfikowany – jesteśmy przy tym otwarci i wszelkie sugestie ze strony klientów są tu mile widziane.


Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z zespołem  kliknij
Projected by aqa.pl.All Rights Reserved